Svatební dorty

Termín:

Termín se snažte rezervovat co nejdříve. Svatební sezóna je nejsilnější z celého roku a  rezervace  mívám i půl roku dopředu. Z pravidla bývá nutné se společně setkat a probrat vaší představu o dortu. Konzultace probíhá u mě ve výrobně a schůzka zahrnuje 30minutovou konzultaci a 2 návrhy na dort zdarma. Společně probereme složení a dekor dortu, následně pro vás udělám nezávazný rozpočet. Pokud se vám nabídka zalíbí, můžete se těšit na společnou spolupráci.

 

Velikost:

Velikost dortu a průměry pater vybírám podle počtu porcí a finálního dekoru. Třípatrový dort může být pro 40 ale i pro 80 hostů. Vše lze individuálně domluvit. Používám formy v průměru od 10 po 30cm .

 

Cena:

Cena dortu záleží na velikosti, složení a finálním dekoru. Cenu si můžete velice orientačně spočítat sami, pohybuje se od 120/200 Kč za porci. Cena každého dortu je opravdu individuální, proto mě neváhejte kontaktovat a zkusíme vše společně vymyslet.

 

 

Dekor:

Dorty jsou potažené odlehčeným máslovým krémem nebo sýrovým, vždy záleží na finální podobě dortu a jeho velikosti. Dorty zdobím živými květy, ovocem, oříšky, vlastními sušenkami a lemon curd. Pokud si přejete tak na dort mohu použít stejné květiny, jako budete mít ve statební výzdobě. Mohu si je objednat sama, ale nedokážu vám zaručit, že budou identické s vašimi květinami. Také se mohu domluvit s vaším floristou na přesném počtu květin. Nebo můžete nechat výběr květin zcela na mě. Každý dort je originál tak jako chutě novomanželů, nikdy nedělám identické svatební dorty. Svatební dort vám mohu doplnit sladkým barem.

 

Ochutnávka:

 

Přeprava:

U svatebních dortů je potřeba dbát zvýšené opatrnosti při přepravě. Dort doporučuji převážet na klíně v doprovodu s řidičem. Dort nepatří do kufru ani na zem, kvůli otřesům a vizuální kontrole !!

 

Vyzvednutí:

Svatební dorty předávám výhradně v den svatby brzo ráno, po naší předchozí domluvě. Nepředávám den předem kvůli zachování čerstvosti květin a finálnímu sestavení dortu, které probíhá v ranních hodinách v den vaší svatby.

© 2023 Sněz mě dorty