Pokud máte zájem o dort, napište mi prosím tyto informace:

 

  • koho byste rádi dortem obdarovali (věk, muž, žena, dítě, babička...)
  • na jaký termín dort potřebujete
  • kolik porcí si představujete (pokud se jedná o svatební tak kolik bude hostů)
  • alergie!
  • co obdarovaný nebo vy máte rádi
  • pokud máte i nějakou představu o vzhledu, můžete poslat obrázek, který nám výběr usnadní

 

Poté Vám udělám dle vašich požadavků nezávazně dva návrhy včetně cenového rozpočtu.

 

Ceny nejsou počítány dle váhy dortu, ale každý dort je naceněn individuálně dle náročnosti zhotovení a složení. Nejmenší dort má 12 porcí.

Cenu si orientačně můžete spočítat sami, pohybuje od cca 80 Kč - 150 Kč za porci, u svatebního dortu cca 90 Kč - 180 Kč za porci.

 

Platná objednávka:

Aby Vaše objednávka či rezervace byla v pořádku přijata, vyberte si prosím z následujícího:

 

* denní prodej:  rezervace či objednávky pouze telefonicky (dokud není potvrzena mnou nebo kolegyní, tak není platná, 775 163 855)

* veškeré objednávky ohledně dortů: emailem, osobně ve výrobně (pouze po předchozí domluvě), telefonicky, formulářem zde na webu (níže).

 

Bohužel není v mé časové kapacitě řešit objednávky a rezervace přes komentáře na IG/FB, soukromé zprávy na WhatsApp, SMS zprávy, atd!!!  Proto na tyto zprávy již nebudu reagovat.

 

Vaše objednávky na dorty s Vámi ráda vyřeším v době od 9-15 hodin od pondělí do pátku na telefonním čísle: 775 163 855 - platí v případě objednávek (potvrzení emailem čekejte ve večerních hodinách). O víkendu mi prosím nevolejte. Děkuji za pochopení!

 

Záloha:

Na dort si beru vždy zálohu 50% z ceny. Hradí se okamžitě po finální domluvě dortu. Záloha je nevratná. Na předání zálohy se můžeme sejít nebo můžete uhradit převodem. Do zprávy pro příjemce vždy uvádějte vaše příjmení, ať vím od koho platba dorazila

 

Storno objednávky:

Objednávka může být zrušena z mé strany z následujících důvodů: nemoci (mé nebo rodinných příslušníků), neustálých změn při tvorbě zakázky, při opakovaném nedodržení předem domluveného termínu vyzvednutí

 

Předání:

PO/PÁ dle domluvy

SO v ranních hodinách do 8:30 (duben - září)

(říjen - březen) předání vždy v pátek podle předchozí domluvy

 

Zakázky na nedělní a pondělní dorty nepřijímám. Je důležité, abyste si dorty vyzvedávali v čase tak, jak je domluveno, protože podle domluveného času dokončuji dorty do finální podoby. Pokud byste měli zpoždění, prosím volejte: 775 163 855

 

© 2018 Sněz mě dorty