Ahoj, já jsem Vlaďka!

Pokud mě ještě neznáte to jsem já, která založila značku Sněz mě a každý den pro vás připravuji zákusky a peču dorty na zakázku. Je to takový jeden velký splněný sen!

Tímto Vás vítám na mých stránkách. Chtěla bych se Vám tímto představit, abyste měli představu, kdo za Sněz mě stojí. Jmenuji se Vladimíra Novotná a pocházím z Českých Budějovicích, dorty jsem pro vás začala péct v roce 2014. Byla to dlouhá a velmi náročná cesta.

 

Absolvovala jsem několik cukrářských kurzů u českých i světových cukrářů a také online kurzy v anglickém a francouzském jazyce. Mezi mé oblíbené cukráře patří Pierre Hermé, Cédric Grolet, Amaury Guichon, Jordi Bordas , Antonio Bachour, Christophe Renou a z českých Vlad Ryasnyy a paní Fabešová. A i nadále se velmi usilovně vzdělávám.

 

Vždy mě fascinovalo to, co se dá ze základních ingrediencí jako je mouka, cukr, vejce a máslo vytvořit a ještě když k tomu přidáte ty správné ingredience. Mňam! Věnuji se dortům na zakázku, zákuskům a francouzské cukrařině a snažím se, aby i ta česká byla mnohem chutnější. Vždy vybírám jen ty nejkvalitnější suroviny.

Momentálně skoro vše peču sama, zařizuji nákupy, objednávky, telefony a veškerou emailovou korespondenci. Proto prosím mějte na paměti, že mi to opravdu může chvíli trvat. Věřím, ale že se vždy domluvíme a vy se můžete těšit na sladký zážitek.

© 2023 Sněz mě dorty